RSS
A A A
SmodBIP

Baza osób

Pracownicy Teatru im. A. Mickiewicza

Dyrektor Teatru - Robert Dorosławski

Zastępca d/s. artystycznych - Piotr Machalica

Główna Księgowa - Jadwiga Paciorkowska

Kierownik techniczny - Stanisław Kulczyk

Kierownik Działu Promocyjno Literackiego - Joanna Karkoszka-Toborek

Asystentka dyrektora - Karina Baron

Organizator pracy artystycznej - Agata Rospondek

Sekretarz literacki - Ewa Oleś

Plastyk/ fotografik - Piotr Dłubak

Dział artystyczny

Banaszczyk Sebastian- aktor

Chołuj Iwona - aktorka

Cudzik Waldemar - aktor

Dzielska Teresa - aktorka

Honzatko Marta - aktorka

Hutyra Adam - aktor

Hutyra -Ochota Agata - aktorka

Karczmarczyk Sylwia - aktorka

Kopeć Bartosz - aktor

Kula Michał - aktor 

Łopacka Agnieszka - aktorka

Marciniak Małgorzata - aktorka

Monczka Czesława - aktorka

Oksiuta Sylwia - aktorka

Półtorak Maciej - aktor

Rot Antoni - aktor

Rutkowski Robert - aktor

Adam Machalica - aktor

Bakuła Maria - inspicjent / sufler 

Korek Mariusz - inspicjent /sufler

Andrzej Rospondek - inspicjent/sufler

Dział Promocyjno-Literacki

Kierownik Działu - Joanna Karkoszka-Toborek

Specjalista ds. promocji i sprzedaży - Jolanta Maj

Specjalista ds. promocji i sprzedaży - Ewa Skowronek

Sekretarz Literacka - Ewa Oleś

Plastyk/ fotografik - Piotr Dłubak Kasjerki biletowe - Elżbieta Szkop, Katarzyna Szeląg

Bileterki/szatniarki - Anna Szczepanik, Danuta Knaś, Arleta Lizoń,Zbigniew Dendek


Dział Finansowo - Administracyjny 

Jadwiga Paciorkowska - Główna księgowa

Lidia Maślanka - Specjalista ds. księgowości i kadr, p.o. z-cy głównego księgowego

Katarzyna Morejska - Specjalista ds.księgowości

Anna Paciorkowska - Specjalista ds. księgowości i kadr

Daria Szechniuk - Księgowa

Patrycja Kucharska - Księgowa

Zbigniew Macherzyński - specjalista ds. inwestycji, remontów i zamówien publicznych, archiwum głowne

Portierki: Ewa Krawczyk, Tatiana NIedbał, Elzbieta Trzepizur-Mach

Pracownicy gospodarczy: Krzysztof Kuźnicki, Adam Torbus

Sprzątaczki: Hanna Ficek, Barbara Turek, Danuta Wilczyńska

Dział techniczny

Kierownik techniczny - Stanisław Kulczyk

Zaopatrzeniowiec, kierowca - Sławomir Jędrzejczyk

Oświetleniowcy, elektrycy - Zbigniew Chęciński, Arkadiusz Ficek, Przemysław Bielawski

Akustycy - Piotr Czok, Zdzisław Kubziakowski, Piotr Całus

Plastycy, modelatorzy - Halina Lewandowska, Mirosław Kurek (archiwum artystyczne), Tadeusz Muskalski, Kacper Atłasik, Marcin Kozierkiewicz

Krawcowe - Joanna Madejska, Anetta Kuliś, Barbara Mazur

Fryzjerki/charakteryzatorki, garderobiane - Anna Bednarczyk, Leokadia Chłód

Starszy specjalista rzemiosł teatralnych w zakresie montażu sceny - Jacek Celiński

Montażyści sceny: Aleksander Matyka, Zbigniew Dulnik, Paweł Kużdżeń

Ślusarz - Jan Gawron

Stolarze - Jan Kupczyk, Robert Foks

Rekwizytorzy - Grzegorz Heliński, Tadeusz Przestrzelski

Garderobiani - Ewa Michalak, Anna Bednarczyk, Leokadia Chłód, Dariusz Haładus

Praczka/prasowaczka - Beata Kalota



Opublikował: Karina Baron
Publikacja dnia: 12.06.2018
Podpisał: Karina Baron
Dokument z dnia: 12.01.2018
Dokument oglądany razy: 8 159