To jest wersja archiwalna z dnia 30.03.2010, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Uzupełnienie Zarządu Teatru
Zmiany wprowadzono z powodu: Uzupełnienie Zarządu Teatru
Baza osób
1. Robert Dorosławski - Dyrektor Teatru
2. Piotr Machalica - z-ca dyr. d/s. artystycznych
Sekretariat
Baron Karina - asystent dyrektora
Dział artystyczny
- Agopsowicz Ewa - aktorka
- Banaszczyk Sebastian- aktor
- Chołuj Iwona - aktorka
- Cudzik Waldemar - aktor
- Dzielska Teresa - aktorka
- Hutyra Adam - aktor
- Hutyra Agata - aktorka
- Iwiński Andrzej - aktor
- Kula Michał - aktor
- Kwietniewska Paula - aktorka
- Łopacka Agnieszka - aktorka
- Marciniak Małgorzata - aktorka
- Monczka Czesława - aktorka
- Oksiuta Sylwia - aktorka
- Półtorak Maciej - aktor
- Rot Antoni - aktor
- Rutkowski Robert - aktor
- Karczmarczyk Sylwia - aktorka
- Kopeć Bartosz - aktor
- Bakuła Maria - inspicjent / sufler
- Dłubak Piotr - plastyk / fotograf
- Oleś Ewa - sekretarz literracki
- Rospondek Agata - koordynator pracy artystycznej
- Szamocka Anita - sufler / inspicjent
- Korek Mariusz - inspicjent /sufler
Dział Finansowo - Administracyjny
- Księgowość
- Paciorkowska Jadwiga - główna księgowa
- Halter Anna - spec. d/s księgowości
- Korzekwa Magdalena - księgowa
- Kowasz Alicja - zast. gł. księgowej
- Szechniuk Daria - spec. d/s księgowości
- Maslanka LIdia - spec. d/s ksiegowości i kadr
- Administracja
- Niedbał Tatiana - portier - telefonista
- Krawczyk Ewa - portier - telefonista
- Trzepizur - Mach Elżbieta - sprzątaczka
- Ficek Hanna - sprzątaczka
- Wilczynska Danuta - sprzątaczka
- Mazur Aldona - sprzątaczka
- Mazur Barbara - sprzątaczka
- Turek Barbara - sprzątaczka
- Kuźnicki Krzysztof - prac. gospodarczy
- Torbus Adam - prac. gospodarczy
Dział Promocji i Sprzedaży
- Joanna Karkoszka-Toborek - kierownik działu
- Sowińska - Jakubska Ewa - spec. d/s promocji
- Maj Jolanta - spec. d/s promocji
- Domańska Irena - kasjer
- Szkop Elzbieta - kasjer
- Łęgowik Agnieszka - bileter
- Nowakowska Urszula - bileter
- Nykiel Krystyna - bileter
- Szczepanik Anna - bileter
Dział Techniczny
- Kulczyk Stanisław - kierownik techniczny
- Bednarczyk Anna - st. spec. rzemiosł (pracownia fryzjerska)
- Celiński Jacek - brygadier sceny
- Chęciński Zbigniew - elektryk - oświetleniowiec
- Chęciński Zdzisław - kier. pr. ślusarskiej
- Chłód Leokadia - fryzjer / perukarz
- Czok Piotr - akustyk
- Dulnik Zbigniew - montażysta
- Ficek Arkadiusz - elektryk - oświetleniowiec
- Bielawski Przemysław - montażysta
- Foks Robert - stolarz
- Gawron Jan - ślusarz
- Haładus Dariusz - garderobiany
- Heliński Grzegorz - rekwizytor
- Kaleta Krzysztof - montażysta, kierowca
- Kalota Beata - praczka
- Kuliś Anetta - krawcowa
- Kubziakowski Zdzisław - kier. pr. akustycznej
- Kupczyk Jan - kier. pr. stolarskiej
- Kurek Mirosław - pr. modelatorsko-malarska
- Kużdżeń Paweł - montażysta
- Lewandowska Halina - pr. modelatorsko-malarska
- Macherzyński Zbigniew - spec. remontowy
- Madejska Joanna - krawcowa
- Matyka Aleksander - montażysta
- Nalewajka Barbara - garderobiana
- Przestrzelski Tadeusz - rekwizytor
- Stanisz Andrzej - zaopatrzeniowiec, kierowca
- Stępień Genowefa - kier. pr. modelatorsko-malarskiej
- Tarnachowicz Anna - kier. pr. krawieckiej
- Zyskowska Wanda - garderobiana
Opublikował: Asia Karkoszka
Publikacja dnia: 30.03.2010
Podpisał: Joanna Karkoszka
Publikacja dnia: 30.03.2010
Dokument z dnia: 05.03.2010
Dokument oglądany razy: 2 938