Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja
Baza osób
Pracownicy Teatru im. A. Mickiewicza
Dyrektor Teatru - Robert Dorosławski
Zastępca d/s. artystycznych - Piotr Machalica
Główna Księgowa - Jadwiga Paciorkowska
Kierownik techniczny - Stanisław Kulczyk
Kierownik Działu Promocji i Sprzedaży - Joanna Karkoszka-Toborek
Asystentka dyrektora - Karina Baron
Koordynator pracy artystycznej - Agata Rospondek
Sekretarz literacki - Ewa Oleś
Plastyk/ fotografik - Piotr Dłubak
Dział artystyczny
Agopsowicz Ewa - aktorka
Banaszczyk Sebastian- aktor
Chołuj Iwona - aktorka
Cudzik Waldemar - aktor
Dzielska Teresa - aktorka
Hutyra Adam - aktor
Hutyra -Ochota Agata - aktorka
Iwiński Andrzej - aktor
Karczmarczyk Sylwia - aktorka
Kopeć Bartosz - aktor
Kula Michał - aktor
Łopacka Agnieszka - aktorka
Marciniak Małgorzata - aktorka
Monczka Czesława - aktorka
Oksiuta Sylwia - aktorka
Półtorak Maciej - aktor
Rot Antoni - aktor
Rutkowski Robert - aktor
Bakuła Maria - inspicjent / sufler
Szamocka Anita - sufler / inspicjent
Korek Mariusz - inspicjent /sufler
Dział Promocji i Sprzedaży
Kierownik Działu Promocji i Sprzedazy - Joanna Karkoszka-Toborek
Specjalista ds. promocji i sprzedaży - Jolanta Maj
Specjalista ds. promocji i sprzedaży - Ewa Skowronek
Kasjerki biletowe - Irena Domańska, Elżbieta Szkop, Katarzyna Szeląg
Bileterki/szatniarki - Anna Szczepanik, Urszula Nowakowska, Krystyna Nykiel, Agnieszka Łęgowik
Dział Finansowo - Administracyjny
Jadwiga Paciorkowska - Główna księgowa
Lidia Maślanka - Specjalista ds. księgowości i kadr, p.o. z-cy głównego księgowego
Alicja Kowasz - Specjalista ds.księgowości
Anna Słomczyńska - Specjalista ds. księgowości i kadr
Magdalena Korzekwa - Księgowa
Daria Szechniuk - Księgowa
Łukasz Więckowski - Księgowy
Portierki: Ewa Krawczyk, Tatiana NIedbał
Pracownicy gospodarczy: Krzysztof Kuźnicki, Adam Torbus
Sprzątaczki: Hanna Ficek, Elżbieta Trzepizur-Mach, Barbara Turek, Danuta Wilczyńska
Dział techniczny
Kierownik techniczny - Stanisław Kulczyk
Specjalista ds. inwestycji, remontów i zamówień publicznych/archiwum główne - Zbigniew Macherzyński
Zaopatrzeniowiec, kierowca - Sławomir Jędrzejczyk
Oświetleniowcy, elektrycy - Zbigniew Chęciński, Arkadiusz Ficek, Przemysław Bielawski
Akustycy - Piotr Czok, Zdzisław Kubziakowski
Plastycy, modelatorzy - Genowefa Stępień, Halina Lewandowska, Mirosław Kurek (archiwum artystyczne), Tadeusz Muskalski
Krawcowe - Joanna Madejska, Anetta Kuliś
Fryzjerki/charakteryzatorki, garderobiane - Anna Bednarczyk, Leokadia Chłód
Starszy specjalista rzemiosł teatralnych w zakresie montażu sceny - Jacek Celiński
Montażyści sceny: Aleksander Matyka, Zbigniew Dulnik, Paweł Kużdżeń, Krzysztof Kaleta (montażysta, kierowca)
Ślusarze - Zdzisław Chęciński, Jan Gawron
Stolarze - Jan Kupczyk, Robert Foks
Rekwizytorzy - Grzegorz Heliński, Tadeusz Przestrzelski
Garderobiani - Ewa Michalak, Anna Bednarczyk, Leokadia CHłód, Dariusz Haładus
Praczka/prasowaczka - Beata Kalota
Publikacja dnia: 09.11.2011
Dokument z dnia: 05.03.2010
Dokument oglądany razy: 3 440