Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja
Baza osób
Pracownicy Teatru im. A. Mickiewicza
Dyrektor Teatru - Robert Dorosławski
Zastępca d/s. artystycznych - Piotr Machalica
Główna Księgowa - Jadwiga Paciorkowska
Kierownik techniczny - Stanisław Kulczyk
Kierownik Działu Promocyjno Literackiego - Joanna Karkoszka-Toborek
Asystentka dyrektora - Karina Baron
Koordynator pracy artystycznej - Agata Rospondek
Sekretarz literacki - Ewa Oleś
Plastyk/ fotografik - Piotr Dłubak
Dział artystyczny
Agopsowicz Ewa - aktorka
Banaszczyk Sebastian- aktor
Chołuj Iwona - aktorka
Cudzik Waldemar - aktor
Dzielska Teresa - aktorka
Honzatko Marta - aktorka
Hutyra Adam - aktor
Hutyra -Ochota Agata - aktorka
Karczmarczyk Sylwia - aktorka
Kopeć Bartosz - aktor
Kula Michał - aktor
Łopacka Agnieszka - aktorka
Marciniak Małgorzata - aktorka
Monczka Czesława - aktorka
Oksiuta Sylwia - aktorka
Półtorak Marta - aktorka
Półtorak Maciej - aktor
Rot Antoni - aktor
Rutkowski Robert - aktor
Bakuła Maria - inspicjent / sufler
Korek Mariusz - inspicjent /sufler
Dział Promocyjno-Literacki
Kierownik Działu - Joanna Karkoszka-Toborek
Specjalista ds. promocji i sprzedaży - Jolanta Maj
Specjalista ds. promocji i sprzedaży - Ewa Skowronek
Sekretarz Literacka - Ewa Oleś
Plastyk/ fotografik - Piotr DłubakKasjerki biletowe - Elżbieta Szkop, Katarzyna Szeląg
Bileterki/szatniarki - Anna Szczepanik, Urszula Nowakowska, Krystyna Nykiel, Agnieszka Łęgowik
Dział Finansowo - Administracyjny
Jadwiga Paciorkowska - Główna księgowa
Lidia Maślanka - Specjalista ds. księgowości i kadr, p.o. z-cy głównego księgowego
Alicja Kowasz - Specjalista ds.księgowości
Anna Paciorkowska - Specjalista ds. księgowości i kadr
Daria Szechniuk - Księgowa
Łukasz Więckowski - Księgowy
Zbigniew Macherzyński - specjalista ds. inwestycji, remontów i zamówien publicznych, archiwum głowne
Portierki: Ewa Krawczyk, Tatiana NIedbał, Elzbieta Trzepizur-Mach
Pracownicy gospodarczy: Krzysztof Kuźnicki, Adam Torbus
Sprzątaczki: Hanna Ficek, Barbara Turek, Danuta Wilczyńska
Dział techniczny
Kierownik techniczny - Stanisław Kulczyk
Zaopatrzeniowiec, kierowca - Sławomir Jędrzejczyk
Oświetleniowcy, elektrycy - Zbigniew Chęciński, Arkadiusz Ficek, Przemysław Bielawski
Akustycy - Piotr Czok, Zdzisław Kubziakowski
Plastycy, modelatorzy - Halina Lewandowska, Mirosław Kurek (archiwum artystyczne), Tadeusz Muskalski
Krawcowe - Joanna Madejska, Anetta Kuliś, Barbara Mazur
Fryzjerki/charakteryzatorki, garderobiane - Anna Bednarczyk, Leokadia Chłód
Starszy specjalista rzemiosł teatralnych w zakresie montażu sceny - Jacek Celiński
Montażyści sceny: Aleksander Matyka, Zbigniew Dulnik, Paweł Kużdżeń
Ślusarz - Jan Gawron
Stolarze - Jan Kupczyk, Robert Foks
Rekwizytorzy - Grzegorz Heliński, Tadeusz Przestrzelski
Garderobiani - Ewa Michalak, Anna Bednarczyk, Leokadia CHłód, Dariusz Haładus
Praczka/prasowaczka - Beata Kalota
Publikacja dnia: 02.06.2015
Dokument z dnia: 05.03.2010
Dokument oglądany razy: 7 006