Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja
Baza osób
Pracownicy Teatru im. A. Mickiewicza
Dyrektor Teatru - Robert Dorosławski
Zastępca d/s. artystycznych - Magdalena Piekorz
Główna Księgowa - Jadwiga Paciorkowska
Kierownik techniczny - Stanisław Kulczyk
Kierownik Działu Promocyjno Literackiego - Joanna Karkoszka-Toborek
Asystentka dyrektora - Karina Baron
Asystentka dyrektora - Arleta Lizoń
Organizator pracy artystycznej - Agata Rospondek
Sekretarz literacki - Ewa Oleś
Plastyk/ fotografik - Piotr Dłubak
Dział artystyczny
Banaszczyk Sebastian- aktor
Chołuj Iwona - aktorka
Cudzik Waldemar - aktor
Dzielska Teresa - aktorka
Honzatko Marta - aktorka
Hutyra Adam - aktor
Hutyra -Ochota Agata - aktorka
Karczmarczyk Sylwia - aktorka
Kopeć Bartosz - aktor
Kula Michał - aktor
Łopacka Agnieszka - aktorka
Marciniak Małgorzata - aktorka
Monczka Czesława - aktorka
Oksiuta Sylwia - aktorka
Półtorak Maciej - aktor
Rot Antoni - aktor
Rutkowski Robert - aktor
Adam Machalica - aktor
Hanna Zbyryt -Giewont - aktorka
Bakuła Maria - inspicjent / sufler
Korek Mariusz - inspicjent /sufler
Andrzej Rospondek - inspicjent/sufler
Dział Promocyjno-Literacki
Kierownik Działu - Joanna Karkoszka-Toborek
Specjalista ds. promocji i sprzedaży - Ewa Skowronek
Sekretarz Literacka - Ewa Oleś
Plastyk/ fotografik - Piotr Dłubak
Kasjerki biletowe Karolina Leciak, Katarzyna Szeląg, Karolina Drozdińska
Bileterki/szatniarki - Anna Szczepanik, Danuta Knaś, Irina Kozieł, Zbigniew Dendek
Dział Finansowo - Administracyjny
Jadwiga Paciorkowska - Główna księgowa
Lidia Maślanka - Specjalista ds. księgowości i kadr, p.o. z-cy głównego księgowego
Katarzyna Morejska - Specjalista ds.księgowości
Anna Paciorkowska - Specjalista ds. księgowości i kadr
Daria Szechniuk - Księgowa
Patrycja Kucharska - Księgowa
Elżbieta Szkop- Księgowa
Zbigniew Macherzyński - specjalista ds. inwestycji, remontów i zamówien publicznych, archiwum głowne
Portierki: Ewa Krawczyk, Tatiana NIedbał, Elzbieta Trzepizur-Mach
Pracownicy gospodarczy:
Hanna Ficek, Barbara Turek,
Dział techniczny
Kierownik techniczny - Stanisław Kulczyk
Zaopatrzeniowiec, kierowca - Sławomir Jędrzejczyk
Oświetleniowcy, elektrycy - Arkadiusz Ficek, Przemysław Bielawski, Krzysztof Walczyk
Akustycy - Piotr Czok, Zdzisław Kubziakowski, Piotr Całus
Plastycy, modelatorzy - Halina Lewandowska, Mirosław Kurek (archiwum artystyczne), Tadeusz Muskalski, Marcin Kozierkiewicz
Krawcowe - Joanna Madejska, Anetta Kuliś, Barbara Mazur
Fryzjerki/charakteryzatorki, garderobiane - Anna Bednarczyk, Leokadia Chłód
Starszy specjalista rzemiosł teatralnych w zakresie montażu sceny - Jacek Celiński
Montażyści sceny: Zbigniew Dulnik, Paweł Kużdżeń, Grzegorz Gut, Dariusz Haładus, Bartłomiej Odwaga
Ślusarz - Jan Gawron, Michał Dziadkiewicz
Stolarze - Jan Kupczyk, Robert Foks
Rekwizytorzy - Tadeusz Przestrzelski, Grzegorz Gut
Garderobiani - Ewa Michalak, Ewa Gut Leokadia Chłód,
Praczka/prasowaczka - Beata Kalota
Publikacja dnia: 18.01.2021
Dokument z dnia: 18.01.2018
Dokument oglądany razy: 9 658